Natěračské práce Praha

Nátěry jsou účinnou ochranou nosných prvků a povrchů staveb, ocelových a dřevěných konstrukcí, podlah a jiných materiálů proti povětrnostním vlivům, otěru a korozi. Podstatnou funkcí nátěrů je rovněž dosažení požadovaného vzhledu a barevného ladění natíraných prvků.

Natěračské práce Praha

Natěračské práce Praha - profesionální nátěry

Malíři pokojů Praha a natěrači Praha provádějí rovněž veškeré odborné natěračské práce v oblasti města Praha a okolí Prahy. Nabízíme tyto natěračské služby :

Natěračské práce Praha

- Provádíme běžné i speciální nátěry ploch a konstrukcí v objektech, na stavbách, ve výškách, z lešení i lan. Natěrači Praha nabízí profesionální natěračské práce v Praze a okolí.

Natěrači Praha

 

Speciální natěračské práce :

Nátěry ocelových konstrukcí Praha

- Ochranné, protipožární, protiplísňové a otěruvzdorné nátěry konstrukcí z kovů - oceli, hliníku, litiny. Provádíme nátěry ocelových konstrukcí z lešení, lávek i s pomocí horolezecké techniky. Mezi nejčastější práce patří nátěry ocelových hal, nátěry ocelových stožárů, nátěry balkonů a zábradlí, nátěry ostatních nosných a plášťových ocelových konstrukcí.

Nátěry ocelových konstrukcí Praha

Nátěry dřevěných konstrukcí Praha

- Zajistíme dřevěným budovám a konstrukcím jejich dlouhodobou ochranu proti vlivu počasí.Speciální nátěry a laky umožní vynikající ochranu dřeva při zachování přírodního vzhledu a zdůraznění kresby dřeva.

Nátěry dřevěných konstrukcí Praha

Nátěry fasád Praha

- Důležitým prvkem každé stavby je funkční a krásná fasáda. Provádíme ochranné a dekorativní nátěry fasád budov a domů. Navrhneme barevné ladění fasády nebo aplikujeme nátěry fasád podle vzorů požadovaných zákazníkem, včetně požadavků na aplikaci reklamních prvků.

Nátěry fasád Praha

Protipožární nátěry Praha

- Provádíme speciální protipožární nátěry v Praze a okolí. Nátěry zvyšují protipožární odolnost konstrukcí a staveb a umožňují prodloužení doby, po kterou lze bezpečně opustit budovu při požáru bez nebezpečí zhroucení konstrukce budovy.

Protipožární nátěry budov Praha

 

odeslat poptávku na malířské práce Praha