Malování interiérů Praha

Malování interiérů není pouze malování bytů a domů. V Praze je také nespočet hotelů, restaurací nebo jiných ubytovacíh a stravovacích zařízení, dále průmyslové haly, sklady, kanceláře, showroomy, provozovny, atd. 

Podmínky v interiérech se mohou lišit v jejich vlhkosti, prašnosti, stěny mohou být zatěžovány i mechanicky. S ohledem na účel malovaného interiéru je potřeba správně vybrat barvy a materiály vhodné nejen po designové stránce, ale také po stránce funkční.

Naši malíři s Vámi prodiskutují Vaši představu a případně doporučí potřebné modifikace, vhodné materiály, barvy a řešení tak, aby zajistili co nejdelší trvanlivost a odolnost malby a zároveň aby v nejvyšší možné míře splnili Vaše designové představy. 

Malování interiérů Praha

Malování interiérů v Praze na klíč

S malováním interiérů je spojena spousta přípravných, stěhovacích a úklidových prací. S naší službou Malování interiérů v Praze na klíč můžete všechny tyto starosti svěřit našim malířům, pustit je z hlavy a počkat si na výsledek.

Neomezený provoz zařízení

V určitých zařízeních, jakou jsou nemocnice, sériové výrobny apod. není možné kvůli malování zastavit provoz. Proto se s Vámi naši malíři předem dohodnou, kdy a která část interiéru se bude malovat a udělají maximum proto, aby nebylo nutné omezit provoz malovaného zařízení. 

Služba Malování interiérů Praha zahrnuje malování těchto zařízení:

  • Nemocnice, úřady, instituce
  • Kanceláře, provozovny, prodejny, showroomy
  • Byty, domy, bytové domy
  • Hotely, penziony, apartmány a jiná ubytovací zařízení
  • Restaurace, jídelny, hospody a jiná stravovací zařízení
  • Výrobny, haly, sklady, 

 

 

 

 

odeslat poptávku na malířské práce Praha