Potvrzení o odeslání poptávky

 

Děkujeme Vám za odeslání Vaší poptávky na malířské práce. 

Potvrzení o zaslané poptávce včetně Vámi zadaného textu bylo odesláno na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při vyplnění formuláře. 

 

Co bude nyní následovat ? 

  1. Pracovník našeho malířství Vás bude do druhého pracovního dne kontaktovat a probere s Vámi náležitosti Vámi poptávaných prací.
  2. Nabídneme Vám termín návštěvy našeho odborníka, který vypracuje nabídku na realizaci a předběžný odhad ceny zakázky.
  3. Dohodneme vše potřebné pro realizaci Vámi poptávaných prací.

 

 


 

Upozorňujeme zákazníky, že provozovatel webových stránek http://www.maliripokojupraha.com/ má statut zprostředkovatele poptávek a neodpovídá za práci a materiál dodaný zhotovitelem. Případná smlouva o dílo nebo kupní smlouva na předmět odeslané poptávky vyjadřuje obchodní vztah dvou subjektů (zhotovitel / objednatel). Součástí obchodního vztahu není provozovatel webových stránek http://www.maliripokojupraha.com/

Malíři pokojů - zhotovitelé poptávaných prací, jsou pečlivě vybíráni - spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli řemeslných prací s dobrými referencemi, kteří mají působiště v Praze a okolí.

Nebudete-li spokojení s jednáním zhotovitele anebo chcete-li nám cokoli sdělit, dejte nám prosím vědět na e-mail reklamace(zavinac)ekomplex.cz. Vaše připomínky budou použity ke zkvalitňování nabídky služeb a pečlivému výběru spolupracujících malířských firem.

 

Pěkný den Vám přeje

 

Tým spotřebitelského systému eKomplex